> PRACA > Gdańsk

Operator wózka widłowego - umowa o pracę w Gdańsk, Pomorskie sprżedam

Zadania: obsługa wózka widłowego, praca na magazynie, załadunek i rozładunek towarów. Wymagania: uprawnienia do obsługi wózka widłowego, uprawnienia do obsługi suwicy - mile widziane, gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym, w godzinach: 6-14, 14-22, 22-6, dobra organizacja pracy własnej, sumienność, odpowiedzialność, gotowość do pracy na terenie dzielnicy Kokoszki w Gdańsku. Oferujemy: umowę o pracę tymczasową- z możliwością długotrwałej współpracy, stawka 3200 zł brutto stała premia miesięczna, możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, Multisport. Poleć naszą ofertę znajomym, poszukujemy 2 osób. Numer referencyjny: MOW/08/2019/GDA

Detale ogłoszenia: Operator wózka widłowego - umowa o pracę
Sprzedawca: Adecco Poland Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoPomorskie
Miasto:Gdańsk